MENÜ

Sosyal medyada bizi takip edin.

İrtibat Numaramız

Arıcılık Kursu Ankara 2015

Arıcılık Kursu Ankara 2015 başlıklı makalemizde 3Bilgi Eğitim Kurumları tarafından 250.00 TL'ye verilen profesyonel Arıcılık Kursu'ndan söz edeceğiz...

Arıcılık Kursu Ankara'da 2015 yılı içinde de devam ediyor. Necatibey Caddesi no:15 kat:2'de hizmet veren 3Bilgi Eğitim Kurumları bünyesinde verilen Arıcılık Kursu'na katılarak hem arıcılığın püf noktalarını öğrenebilir hem de eğitim sonunda Milli Eğiti,m Bakanlığı onaylı Arıcılık Sertifikası alabilirsiniz.

Arıcılık Eğitimleri 3Bilgi'de yıl boyunca devam etmektedir. Katılım talebine göre hafta içi ya da hafta sonu yapılan dersler uygulamaya yönelik programlanmıştır. Eğitime katılmak için sadece okur yazar olma şartı aranmaktadır. Milli Eğitim Sertifikası alabilmek içinde sınav başvurusunda 3 adet fotoğraf, 1 kimlik fotokopisi ve 1 öğrenim durum belgesi (Diploma fotokopisi, öğrenci belgesi, tastikname vb) istenmektedir.

Arıcılık Kursu'na katılan tüm öğrencilere uygulamalı arıcılık kitabı ve Tarım Bakanlığı tarafından hazırlanmış arıcılık eğitim cd'si hediye edilmektedir. Eğitim programının ücreti ise sınav harcı sertifika ücreti dahil 250.00 TL'dir. 

Sizde arıcılık kursu almak isterseniz 0312 232 11 12 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırabilir ya da bilgi alabilirsiniz.

Bizi Tercih Edenler

Bugüne kadar yüzlerce kamu kuruluşu ve özel firma 3Bilgi Eğitim Kurumları'ndan eğitim aldı... İşte bunlardan bazıları...

TÜMÜNÜ GÖSTER